Категорії турів

 

Весільні тури

Якщо Ви хочете, щоб весільний день, вінчання і медовий місяць стали незабутніми подіями Вашого життя, вирушайте у весільні тури!
Спеціально для молодят в нас є великий вибір пропозицій по проведенню весілля у найвіддаленіших і найкрасивіших куточках Землі.
Ваше весілля може відбутися в жарких тропіках або в середньовічному замку, під шум океанських хвиль або на тлі водопаду, на схилі вулкана або на знаменитому оглядовому колесі Віденського парку Пратер - для Вас відкритий весь світ.
Нескінченна безліч варіантів існує і для тих, хто бажає зміцнити свої відносини вінчанням.
Пропонуємо Вам наступні послуги: бронювання готелів і оренда вілл і апартаментів, бронювання авіаквитків, візова підтримка, трансфери та екскурсійні тури. На місці до ваших послуг фахівець із проведення весільних церемоній, який займеться розміщенням Ваших гостей, запросить візажиста, перукаря і професійного фотографа, повністю організує свято і оформить шлюбне свідоцтво.
Ви можете скористатися готовими пропозиціями, розміщеними в нас на сайті, або залишити свої побажання в «Підібрати тур» і ми розробимо спеціально для Вас унікальний маршрут весільної подорожі, яким би химерним/вичурним/багатогранним він не був.

Підібрати тур

Обов*язкове поле*

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Неверное значение!

 
Неверное значение!

 

Популярні напрямки

-         Словаччина

Курси валют

 

Отримувати новини

Невірний e-mail

 
Templates Joomla 1.5