Категорії турів

 

Гірськолижні тури

Спеціально для любителів активного і комфортного зимового відпочинку ми підготували серію гірськолижних турів на найцікавіші гірські курорти!
Гірськолижний відпочинок з «МАК-Тревел» — це кращі гірськолижні траси Європи, відмінний сервіс, фешенебельні готелі та затишні будиночки, ресторанчики з найсмачнішими стравами та різноманітними зігріваючими напоями, надійне прокатне обслуговування, комфортні сучасні підйомники. А також, хіба можна забути про чисте гірське повітря, дивовижні пейзажі, яскраву та дружню атмосферу!
Спеціально для Вас ми передбачили курорти з прекрасними трасами різних рівнів складності на вибір, де зможуть кататися всі - від новачків і аматорів до професіоналів. До Ваших послуг лижі, санки, сноуборди, снігоступи, зручні підйомники, цілинні траси для фрірайдінга. У вільний від катання час для туристів працюють катки, басейни, сауни, джакузі, бари, ресторани, ігрові зони, кінотеатри, дискотеки та багато іншого! Наші тури відмінно підійдуть як для сімейного відпочинку, так і для дружньої компанії!
До Вашої уваги гірськолижні курорти Австрії, Франції, Болгарії, Андорри, Словенії, Польщі, Фінляндії, Румунії, Швейцарії та Італії. Кожна країна має свої національні особливості, традиції, колорит, але всіх об'єднує прославлений європейський сервіс та постійна турбота про покращення умов проживання та відпочинку туристів.
Скористайтесь нашими пропозиціями, або залиште свою заявку в «Підібрати тур», щоб ми змогли підібрати для Вас найкращий варіант відпочинку.

Підібрати тур

Обов*язкове поле*

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Неверное значение!

 
Неверное значение!

 

Популярні напрямки

-         Словаччина

Курси валют

 

Отримувати новини

Невірний e-mail

 
Templates Joomla 1.5