Категорії турів

 

Відпочинок на морі

Місто, де під боком плескається море – завжди безпрограшна ідея для подорожі. Острови та затоки, прогулянки біля моря, бризки теплого припливу – що може бути кращим, ніж відпочинок на морі?
Прохолодний вітер та ласкаве сонечко, екзотичний рослинний світ, таверни, які пахнуть рибою на грилі, шумні вечірки і танці в ресторанах, стрункі ряди оливкових дерев та гіллясті гаї з віковими соснами.
Куди поїхати у відпустку?
Вирушайте в Грецію, яка займає перше місце по довжині піщаних пляжів в Європі. Або до Іспанії з величезним вибором пляжів на будь-який смак. Можливо Вашим вибором буде Сардинія, Сицилія чи італійські курорти Адріатики. А може Чорногорія, яка досі залишається для наших громадян безвізовою країною. Або ж, хіба можна забути про золоті пляжі Єгипту та гостинну Туреччину?
Але, яку б країну Ви не обрали, розпочніть з візиту в тур агенцію «МАК-Тревел», де ми докладемо максимум зусиль для того, щоб Ваш відпочинок пройшов як найкраще. Або заповніть заявку в «Підборі туру» і наш менеджер найближчим часом зв'яжеться з Вами.

Підібрати тур

Обов*язкове поле*

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Неверное значение!

 
Неверное значение!

 

Популярні напрямки

-         Словаччина

Курси валют

 

Отримувати новини

Невірний e-mail

 
Templates Joomla 1.5