Категорії турів

 

Паломницькі тури

Паломницькі тури — це тури, в рамках яких у Вас є можливість познайомитися з головними святинями країн світу, з історією святих місць, життям святих, архітектурою, церковним мистецтвом. Про все це розповідається на екскурсіях, які і є найголовнішим елементом подорожі.
Основою будь-якого паломницького туру є візит до декількох країн, які об'єднані в регіон, однією ідеєю, історичним, філософським та архітектурним корінням.
Популярними маршрутами залишаються: Єгипет – Йорданія – Ізраїль, Ізраїль – Йорданія – Сирія – Ліван. Відвідування Греції та Туреччини (маршрут Каппадокія – Стамбул – Салоніки – Афіни).
Втім, в деяких випадках країни в паломницьких маршрутах можуть бути об'єднані з відпочинком. Скажімо, програма по Італії та Чорногорії: в Чорногорії люди відпочиваю, моляться, їздять по святих місцях, а зовсім поруч розташоване чудове італійське курортне місто Барі, дістатися до якого дуже легко. Є й інші варіанти поєднання країн у цьому регіоні, зокрема, круїз по Адріатичному узбережжі з відвідуванням Дубровника, Котора, Барі, Венеції. Цей маршрут об'єднує відвідування кількох святинь і поклоніння декільком святим: апостолу Марку (Венеція), Іоанну Хрестителю (Цетинський монастир), святителю і чудотворцю Миколаю (Барі).

Ви можете скористатися готовими пропозиціями, розміщеними в нас на сайті, або залишити свої побажання в «Підібрати тур» і ми розробимо спеціально для Вас оптимальний маршрут.

Підібрати тур

Обов*язкове поле*

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Неверное значение!

 
Неверное значение!

 

Популярні напрямки

-         Словаччина

Курси валют

 

Отримувати новини

Невірний e-mail

 
Templates Joomla 1.5