Категорії турів

 

Дитячий відпочинок

Дитячі тури — це організація дозвілля для дітей, відпочинку та навчання, пізнавальних екскурсій, у дитячих таборах як в Україні так і за кордоном.
Правильно організований дитячий відпочинок принесе масу приємних, незабутніх вражень Вашому чаду. Бачити свою дитину радісною, зробити її щасливою — чи не цього прагнуть всі батьки?
Сьогодні організувати й урізноманітнити дитячий відпочинок допомагають різні оздоровчі установи (табори та санаторії), де для дітей проводяться пізнавальні екскурсії, спортивні змагання, вікторини, розвиваючі ігри, тематичні гуртки. У дитячому таборі, далеко від мам-тат і бабусь-дідусів, дитина отримує необхідні життєві навички: вчиться бути самостійною, комунікабельною, корисною для колективу, реалізовувати себе. Такий відпочинок піде їй тільки на користь.
Також Тур агенція «МАК-Тревел» пропонує захоплюючі програми для дітей за кордоном. Ваші діти зможуть не лише відпочити за кордоном під час літніх чи зимових канікул, але і вивчити іноземну мову та провести час на цікавих екскурсіях.
Загалом, варіантів безліч, а вибирати найкращий відпочинок для дітей, як завжди, Вам.
Скористайтесь нашими пропозиціями, або залиште свою заявку в «Підібрати тур», щоб ми змогли підібрати для Вашої дитини оптимальний варіант відпочинку.

Підібрати тур

Обов*язкове поле*

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Неверное значение!

 
Неверное значение!

 

Популярні напрямки

-         Словаччина

Курси валют

 

Отримувати новини

Невірний e-mail

 
Templates Joomla 1.5