Категорії турів

 

Оздоровчі тури

Якщо Ви плануєте не лише відпочити, а й оздоровитись, то варто скористатися нашими турами на лікувальних курортах, яких у нас досить великий вибір. Вам залишається лише визначитися з курортом, який буде максимально відповідати саме Вашим потребам. Вони поділяються на кліматичні, бальнеологічні та грязелікувальні.
Мінеральні курорти підходять для людей, які страждають різними видами захворювань шлунково-кишкового тракту, нирок, печінки, порушеннями обміну речовин, надлишковою вагою. До таких курортів відносяться в першу чергу Карлові Вари, деякі курорти Словенії, Франції, Італії і, звичайно, КавМінВоди.
Спа і бальнеотерапія — це лікування мінеральними водами шляхом їх внутрішнього або зовнішнього застосування. При цьому, лікування в першу чергу ґрунтується на використанні звичайної води з різними добавками (ефірними маслами, сухими водоростями, солями, лікувальними грязями, лікарськими препаратами), а також масажем, правильним харчуванням, гімнастикою. Найбільш популярні курорти Швейцарії, Франції, Словенії, Італії, Хорватії та Литви. Відомий бальнеокурорт - узбережжі Мертвого моря. Лікування в Ізраїлі.
Курорти таласотерапії розташовані в основному на узбережжях Середземного моря і Атлантичного океану: Ізраїль, Франція, Італія, Словенія і Туніс. В основі лікування — використання морської води, водоростей, грязей і солі.
Крім того, в окремий блок можна виділити східну медицину: китайську народну, індійську аюрведу і тибетську.

Ви можете скористатися готовими пропозиціями, розміщеними в нас на сайті, або залишити свої побажання в «Підібрати тур» і ми розробимо спеціально для Вас оптимальний курорт.

Підібрати тур

Обов*язкове поле*

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Неверное значение!

 
Неверное значение!

 

Популярні напрямки

-         Словаччина

Курси валют

 

Отримувати новини

Невірний e-mail

 
Templates Joomla 1.5