Категорії турів

 

Фестивалі

Основною метою даних турів є відвідування не визначених місць, а певних подій. Вони охоплюють весь спектр важливих заходів, що проводяться в усьому світі. Серед них напевно знайдеться щось цікаве навіть для тих, кого абсолютно не цікавить ні затишок вузьких шведських вуличок, ні велич античних храмів. Адже дуже важко знайти вболівальника, який не мріяв би особисто побувати на фіналі чемпіонату світу, і рідкісного кіномана, який не хотів би опинитися на кінофестивалі. Не кажучи вже про те, що будь-кого з нас привабить можливість взяти участь в барвистому карнавалі і повністю зануритися в культуру країни.
Ось далеко не повний перелік заходів, з якого, ми впевнені, Ви зможете обрати щось собі до душі: Венеціанський карнавал, карнавал в Ріо-де-Жанейро, Парад квітів в Амстердамі, битва з драконом у Монс, рицарські турніри в Седані, пивний фестиваль Октоберфест, концерт улюбленої зірки, олімпійські олімпіади, автоперегони, турніри по тенісу.

Ви можете скористатися готовими пропозиціями, розміщеними в нас на сайті, або залишити свої побажання в «Підібрати тур» і ми підберемо для Вас оптимальний тур.

Підібрати тур

Обов*язкове поле*

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Неверное значение!

 
Неверное значение!

 

Популярні напрямки

-         Словаччина

Курси валют

 

Отримувати новини

Невірний e-mail

 
Templates Joomla 1.5