Категорії турів

 

Круїзи

Останнім часом морські круїзи стають все популярнішим і, що важливіше, доступнішим варіантом туристичної поїздки. І це не дивно: всі сучасні круїзні лайнери обладнані стабілізаторами хитавиці, а їхні маршрути розробляються таким чином, щоб по можливості уникати штормів. Відчуття «замкнутого простору» нівелюється за рахунок продуманого планування кают і всіх «пасажирських» приміщень корабля. А щоб туристи не занудьгували під час плавання від одного порту до іншого, для них передбачено безліч розваг на борту.
Сервіс на борту — завжди на високому рівні, незалежно від класу корабля. Екіпажі більшості круїзних лайнерів, як правило, багатонаціональні, а отже неодмінно знайдеться людина, яка розмовлятиме на Вашій мові, для усунення якихось проблем, що виникли під час поїздки.
Тривалість круїзних програм: найбільш затребуваними є восьмиденні програми (8 днів і 7 ночей), часто зустрічаються круїзи тривалістю 10, 12 і 14 ночей. Найкоротші круїзи - дводенні weekend-прогулянки, а найбільш тривалі - «кругосвітні» від 90 до 180 днів.
Більшість сучасних лайнерів адаптовано для сімейного відпочинку, а вибір круїзних програм величезний в будь-яку пору року, так що підібрати гідний варіант можна практично будь-кому. До найпопулярніших відносяться: в період з червня по вересень – плавання в районі морів Північної Європи; з травня по вересень – Аляска; в травні та вересні – маршрути навколо Європи; Південну Америку - з листопада по березень, Австралію і Нову Зеландію - з грудня по лютий, узбережжя Південно-Східної Азії - з листопада по березень; а от Середземномор'я, Кариби, Французьку Полінезію та Гавайї круїзні лайнери провідують протягом всього року. Кругосвітні подорожі зазвичай проходять з грудня по квітень.
Але яку б Ви тривалість не обрали, не забувайте про те, що майже всі круїзи необхідно бронювати заздалегідь (за 3-6 місяців до початку самих турів). Також слід зазначити, що на круїзи ніколи не буває так улюблених всіма туристами «горящих» цін: навпаки, з наближенням дати відплиття вартість путівок тільки збільшується.

Ви можете скористатися готовими пропозиціями, розміщеними в нас на сайті, або залишити свої побажання в «Підібрати тур» і ми розробимо спеціально для Вас оптимальний маршрут.

Підібрати тур

Обов*язкове поле*

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Не корректно заповнене поле

 
Неверное значение!

 
Неверное значение!

 

Популярні напрямки

-         Словаччина

Курси валют

 

Отримувати новини

Невірний e-mail

 
Templates Joomla 1.5